WE HOLD EACH OTHER UP. SEEN AND HEARD. NO TWO OF US ARE ALIKE, AND NO ONE OF US IS ALONE.
Deze tekst vind je terug op de labels van alle kledingstukken in de nieuwe adidas Always Original-capsulecollectie. En als er één groep mensen is die echt weet wat die tekst betekent, dan is het wel het Always Original-collectief.
Dit bestaat uit negen dynamische 'changemakers' die samenwerken met adidas Originals. Op diezelfde kledinglabels zie je wie het zijn. Één van die mensen is Naomi Otsu. In haar ontwerpen voor de nieuwe capsulecollectie komen de stimulerende en bemoedigende woorden van het Always Original-collectief naar voren, vertaald in krachtige en energieke beelden.
De capsulecollectie, een inclusieve serie streetwear in maten tot 4XL, stimuleert de ware originals gebruik te maken van hun eigen kracht.
Naomi vindt haar werk niet moeilijk, maar ziet het als een voorrecht, een plicht en een uiting van saamhorigheid. Ze vindt het een uitdaging ontwerpen te maken waarmee ze een zo divers mogelijk publiek bereikt.

Naomi draagt de Always Original Laced Tee uit de Always Original-collectie.
"Ik wil mijn kunst gebruiken om met anderen in contact te komen en te zorgen dat we ons allemaal minder alleen voelen. Uiteindelijk wil ik mensen graag het gevoel geven dat we allemaal deel uitmaken van iets groters - en daar zet ik me graag voor in." - Naomi Otsu
Naomi is geboren in New York en opgegroeid in Tokio. Ze pendelde dus heen en weer tussen verschillende culturen. Tegenwoordig geeft haar ontwerp- en illustratiewerk haar niet alleen een uitlaatklep om uit te drukken wie ze echt is - iemand die op unieke wijze gevormd en geïnspireerd is door de steden en culturen waarin ze is opgegroeid - het geeft haar ook de kans om anderen te helpen een gevoel van saamhorigheid te krijgen.
Met de input van het Always Original-collectief stroomde de inspiratie voor ontwerpen en illustraties voor de capsulecollectie al snel binnen. Uiteindelijk zie je in de collectie de onderlinge ondersteuning binnen het collectief terug en de positieve vibes die hun samenwerking oplevert.
Het resultaat is het bewijs dat gemeenschap een inspiratiebron kan zijn voor originaliteit: een inclusief, expressief assortiment streetwear met ongegeneerd unieke ontwerpen. Al die ontwerpen zijn opgebouwd rond de stimulerende woorden van het Always Original-collectief en draaien om het delen en laten groeien van het gevoel van erbij horen en de kracht om authentiek en jezelf te zijn.
Afgebeeld zijn de nieuwe Always Original-blazer, Boxing Shorts en Bra Top en de Adilette-slippers.
“Eén ding dat voor mij echt belangrijk is in mijn werk, is dat er iets in naar voren komt.” – Naomi Otsu
Naomi kent het concept 'zien is geloven'. Net als 'dragen is delen'. Want hoe meer mensen - daarbuiten in de wereld - de collectie zien en geraakt worden door de stimulerende woorden, hoe meer mensen zich gesteund zullen voelen om te zijn wie ze zijn.
Maar de ontwerpen spreken ook al voor zich. 
Afgebeeld is de nieuwe Always Original bodysuit met lange mouwen.
De unieke camo-print, die je overal in de collectie ziet terugkomen, straalt ronduit saamhorigheid uit. Unieke mensen die samenkomen om een prachtige, veelzijdige community te vormen. De bloei die ontstaat als we ons met elkaar verbinden.
"Zijn wie we zijn is de kracht achter mijn ontwerpen. Gedurfde, onverbloemde kleuren en afbeeldingen, en gemengde elementen in een collage-effect dat het gevoel oproept van 'community en saamhorigheid' " – Naomi Otsu
Want pas als we ons op de een of andere manier thuis voelen, welkom en gestimuleerd, kunnen we zijn wie we weten dat we zijn. Dan kunnen we onze ware persoonlijkheid tot uiting brengen. Onze originaliteit.
De nieuwe adidas Always Original-capsulecollectie is inclusief, inspirerend en expressief, en is nu te koop.









